Perşembe, Ekim 21, 2021

Soprano XL Diode Lazer

Soprano XL Uzun süreli epilasyon için yaratılmış Epilasyonda yeni bir yol açmış ve acısız seansların mümkün olduğunu dünyaya kanıtlamıştır. Ayrıca dünyadaki sarfsız tek lazer epilasyon cihazıdır. Ütüleme Epilasyon Soprano XL in patentli teknolojisidir. Ülkemizde kullanımı hızla yayılmaktadır.

Soprano XL, 600 watt gücünde, 810-nm diode lazer

Ancak, sadece klasik bir diot lazer değil! Hatta “klasik” yönü de çok farklı. Şöyle ki;
Altı ayrı cilt tipi için özel program. 120 J/cm2 ye kadar çıkan enerji gücü.
Saniyede 10 atım hızı. Uygulama başlığında otomatik soğutma sistemi.
ATIŞ SAYISINDA SINIRLAMA YOK! SOPRANO XL’i asıl farklı kılan özelliği ise ütüleme teknolojisi! (bu teknoloji patentli Alma Lasers teknolojisidir, ucuz taklitlerinden sakının)

Saniyede 10 seri atış özelliği ile acıya ve yanmalara son veriyor, continue atış diye adlandırdığımız bu özellik sayesinde acı çekmek yerine masaj yapılıyormuş hissini yaşatarak hastalarına cok daha kolay tedavi imkanı sunmaktadır. Dünyada tek olan bu sistem ile artık lazer tedavileri çok daha kolay. Turkiye’de hızla yayılan Soprano XL cihazını tanımadan, demo yapmadan, cihaz yatırımı yapmamalısınız. Gelinen bu noktada durumun Soprano XL ve digerleri oldugunu unutmayınız.

Başlığındakı DualChill contact cooling (soğutucu) özelliği tedavilerin çok daha sorunsuz ve acısız geçmesini sağlamaktadır. Kısacası, Soprano XL sonuca giden ve can yakmayan vede son üç yıldır dünyada en cok tercih edilen diode lazer olmuştur. Fda sertifikası ve onlarca yayını mevcuttur.

Cevapla