Perşembe, Ekim 21, 2021

SOPRANO ACCORD DIODE LAZER

Diod Lazer Cihazları Epilasyonda İlk Tercih

Diod lazer cihazları özellikle son 2 yılda dünya da olduğu gibi ülkemizde de en çok tercih edilen teknoloji oldular. Bunun en büyük sebebi kuşkusuz acı ve ağrının ortadan kalkması oldu ve bunu da Ütüleme Epilasyon markasının sahibi Soprano Diod Lazer cihazları başardı. Yıllarca Ndyag Alexandrite lazer cihazlarının hakim olduğu pazarda artık Soprano Ütüleme Epilasyon diod lazer cihazları tercih ediliyor. Bunun ... Devamını Oku »

Diod Lazer ve Ütüleme Epilasyon

Ütüleme Epilasyon™ Hakkında Soprano diod lazer İle Yapılmış Bilimsel araştırma Özetleri 1, Makale adı: Yüksek güçlü ve yavaş tekrarlı lazere karşı düşük güçlü ve hızlı tekrarlı lazerle kalıcı kıl giderme: İki bacak  epilasyonunu karşılaştırma çalışması. Yazar: Dr. Martin Braun, Dergi: Journal of Drugs in Dermatology. Yıl: 2009 Yüksek güçlü diod lazerler, istenmeyen kılların giderilmesinde altın standart olarak öne çıktı. Ancak ... Devamını Oku »

Diod lazer ile ütüleme lazer epilasyon nasıl etki eder? ( 1 )

Diod lazer – 1. Bilimsel dayanaklar ve öngörüler Lazer epilasyon, epidermisin ışığı absorbe etmeden geçişine müsaade etmesi, pigment içeren “renkli” kılın ışığı absorbe ederek ısınması prensibine dayanır. Böyleve renk maddesi sayesinde bir “seçicilik” sağlanmış olur. Işık kılı seçerek tahrip eder, epidermise etki etmez. Bu düşünce selektif fototermaliz adı ile anılır. Selektif fototermaliz ve insan cildinin optik özellikleri, Anderson ve Parrish ... Devamını Oku »

Diod lazer ile ütüleme lazer epilasyon nasıl etki eder? ( 2 )

2. Yeni bir sistem geliştirilirken neler yapılır? Lazer geliştirme aşamasında ilk denemeleri bazı sonuçları kendiniz görmek için yaparsanız deneyde pek kalite aramayabilirsiniz. Bir prototip cihaz geliştirip deneyebilirsiniz. Beklediğiniz sonuçları etkileyecek dış faktörleri olabilir. Bunları kontrol etmeniz gerekir. Aksi halde yanlış yere sevinir ya da üzülürsünüz. Bu kontrol için bazı basit standartlar yeterli olabilir. Sonuç aldıkça, sevinirsiniz. Ama deneyler arttıkça etkiyi ... Devamını Oku »

Diod lazer ile ütüleme lazer epilasyon nasıl etki eder? ( 3 )

3) Neden saniyede 10 atış? Hiçbir nedeni yok. Kuşkusuz bir öngörüsü var, “az ısıtma, sık tekrarla epidemisi dinlendirerek kılı ısıtma”. Ama kimseye “bu  saniyede 10 atış” cevabını vermez. Pals başına kaç jül verilecek? Saniyede kaç atış yapılacak? Kaç milisaniye uzunlukta pals yapılacak?, Ne kadar ara verilecek? Ne kadar süre ütülenecek? Tüm bu soruları cevaplanması gerekir. Cevap ise, bitmez tükenmez denemelerdedir. ... Devamını Oku »

Soprano Ütüleme Lazer Epilasyon Cihazları

Soprano Ütüleme Lazer Epilasyon Cihazları Diod lazer cihazları son dönemde bir hayli atağa geçti ve son 1 yıldır en çok tercih edilen lazer epilasyon teknolojisi oldu. Bunda en büyük pay kuşkusuz Soprano Ütüleme Lazer Epilasyon Cihazlarınındır çünkü Türkiye’de Ütüleme Epilasyon markası Soprano Lazer cihazlarına aittir ve orjinal ütüleme epilasyon cihazlarıda Soprano Lazer cihazlarıdır. Bundan sebeptir ki şuan onlarca ucuz taklitleri ... Devamını Oku »

Diod Lazer Cihazı almalısınız!

Diode lazer cihazlı almalısınız çünkü, Alexandrite Lazerin  işletimi masraflıdır, üstelik pahalı bir cihaz, artık uygulama fiyatlarıda düştü. Bu durumda taksitleri nasıl ödeyeceksiniz? Her ay gaz parası lens parası adı altında sürekli cebinizden para çıkacak. Peki alexandrite lazer satıcısının tavsiyeleri neler: Aman çok çalışmayın, chamber patlar, cihazı tam hızda çalıştırmayın, yavaş çalıştırın. 1,5 Hertzi geçmeseniz iyi olur gibi. Bu sebeplerdendir ki ... Devamını Oku »

Diode Lazer’de Soprano farkı

 Diode Lazer’de Soprano farkı !  Soprano lazer epilasyonun altın standardı Ütüleme Epilasyon ile  diyod lasere çağ atlattı. Ağrısını kaldırdı, Kullanımı kolaylaştırdı, Yanıklara son verdi, Lazeri 4 mevsimlik hale getirdi, Masrafa son verdi, Bunların yanında çok yüksek etki sağladı. Daha ne istenebilir ki? Devamını Oku »

Hangi Cihazlar orjinal Ütüleme Epilasyon Diode Lazer ?

Son zamanların popüler jargonu Ütüleme Epilasyon ve bu teknolojili lazerler (Soprano Lazer) gerçekten çok etkili ve çok tercih ediliyor, hakkında 10 tane yayım var kısacası tartışılacak birşey yok ancak yakaladığı popülariteden dolayı Türkiye de hemen hemen herkes bu jargonu sahiplenmiş durumda ve kandırılan insanlar bir hayli fazla. Bu yüzden hatırlatmakta yarar var, Ütüleme Epilasyon, Türkiye de STS LAZER firması tarafından ... Devamını Oku »

Son trend ‘Ütüleme Epilasyon’ Diod Lazer

Son trend ‘Ütüleme Epilasyon’ Diod Lazer Kozmetik ve estetik alanlarında gün geçmiyor ki yeni bir uygulama kadınların kapısını çalmıyor. Epilasyon alanında da ortaya çıkan son yenilik ‘Ütüleme Epilasyon’ Güzellik uzmanları “Soprano Ütüleme Epilasyon” adı verilen yeni teknolojiyi, kozmetik ve güzellik alanında en çok rağbet gören uygulamalardan olan epilasyonun en konforlu hali olduğunu belirtiyor. Son dönemde popülaritesi hızla artan bu teknolojiye ... Devamını Oku »