Perşembe, Ekim 21, 2021

BUZ LAZER EPİLASYON

Özel Bölge Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon oldukça güvenli bir yöntem olarak uygulanmaktadır, lazer epilasyon uygulamasında lazer cihazları sadece melanin pigmentini hedef alırlar ve kıl folikülüne etki eder, diğer cilt altı dokular ve organlar kesinlikle zarar görmez. Dünya literatüründe bugüne kadar zarar gördüğüyle alakalı hiç bir vaka bildirimi olmamıştır. Genital Bölge lazer epilasyon yaptırmak kısırlığa sebep olur mu? Kısırlık asla söz konusu değildir. Yumurtalıklara lazerin ... Devamını Oku »

Yaz Aylarında Lazer Epilasyon Uygulaması Yapılabilir mi?

Acısız ve Ağrısız lazer epilasyon 2008 yılından beri artık tartışılmıyor. Üretici firma, dünya devlerinden, Alma Lasers, saniyede 10 seri atış yapan teknolojili Soprano diode lazer cihazlarını dünya pazarına sunalı 7 yılı geçti. Ve artık bu geliştirilen Soprano Lazer teknolojisi sayesinde yaz aylarında da lazer epilasyon yaptırmak mümkün. Soprano ailesi, yani 810 nm dalga boyunda çalışan acısız ve ağrısız lazer epilasyon ... Devamını Oku »

Lazer Epilasyon Öncesi veya Sonrası Buz veya Jel Kullanımı

Diod lazer epilasyon da Buz veya Jel Kullanımı Bazı lazer epilasyon merkezleri uygulama öncesi ve sonrasında bölgeyi, buzla veya soğuk kompresle soğutmayı gerçekleştirir, yada yeni teknoloji diode lazer cihazları gibi (Buz Lazer teknolojisi), uygulama öncesi ve uygulama anında buz kıvamında soğutur. Jel, uygulama yerinde etkiden korunması istenen komşu dokuların aldıkları ısıyı geçirebileceği bir kitle olarak işlev görür. Ayrıca JEL, kontak ... Devamını Oku »

Diode Lazer ile Epilasyon

Diode Lazer ile Epilasyon, Buz Lazer! 2015 yılının tartışmasız en çok konuşulan lazer epilasyon cihazı Soprano ICE diode lazer, yani BuzLazer™. 2009 yılında aynı Ütüleme Epilasyon™ markasıda bu şekilde tanıtılmış ve çok hızlıca popüler olmuştu, işte BuzLazer™ epilasyon cihazının en merak edilen tarafları ve özellikleri. En ince, en açık tüylerde bile etkili, tamamen acısız ve her ten rengine (En esmer ... Devamını Oku »